0
Your Cart
No products in the cart.

Diğer Sigortalar

Bu kapsamda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara en uygun sigorta çözümlerini bulmada yardımcı oluyoruz.

Hemen Uzmandan Teklif Al

Uzman ile görüş

Mükemmel Teklifleri kaçırmayın

Sigorta ihtiyacı olan herkesi etkin sigorta çözümleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını belirliyor ve onlara en uygun sigorta çözümlerini bulmada yardımcı oluyoruz. En öncü sigorta hizmetleri en uygun ödeme seçenekleriyle Anadolu Sigorta’da!

Mühendislik Sigortaları

İnşaat All Risks Sigortası, Montaj All Risks Sigortası, Makine Kırılması Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası türlerini içeren Sigorta türüdür. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Özel ve Finansal Riskler

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası, Yurtiçi Kredi Sigortası, İhracat Kredi Sigortası, Kefalet Sigortası türlerini içeren Sigorta türüdür. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sorumluluk Sigortaları

Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, Tamamlayıcı Hekim Sorumluluk Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortaları, İşveren Sorumluluk Sigortası, Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası,
İşletme ve Ürün Sorumluluk Sigortası, Asansör Kazalarında Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası türlerini içeren Sigorta türüdür. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Havacılık Sigortaları

Hava Taşıtları Tekne (Gövde) Sigortaları, Hava Taşıtları – Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortaları, Yolcu Sorumluluk Sigortaları, Yük ve Posta Sorumluluk Sigortası, Pilotlar İçin Lisans Kaybı, Havalimanı İşleticisi Sorumluluk Sigortaları, Yolcu ve Uçuş Ekibi Koltuk Ferdi Kaza Sigortası türlerini içeren Sigorta türüdür. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Önce Geleceğin Sigorta Şube Başvurusu

bize ulaşın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçin. Siz ve sevdiklerinizi güven altına alın.

Uzman Ara

0850 473 0555

Mail

info@oncegelecegin.com.tr

Ziyaret Et

Fortis Sinanlı Rezidans 25C/G