0
Your Cart
No products in the cart.

Doktorlara Özel Grup Emeklilik Planı

Doktorlar ve aileleri için Doktorlara özel bu plana dahil olun, giriş aidatı ödemeyin. %30 devlet katkısı ile birikimleriniz katlansın. Üstelik eşiniz ve çocuklarınız da bu plana dahil olarak geleceklerini bugünden güvence altına alabilirler.

Hemen Uzmandan Teklif Al

Uzman ile görüş

Mükemmel Teklifleri kaçırmayın

Avantajları Neler?

Peşin giriş aidatı ödemeyin.
 
ndan faydalanın.
 
Birikiminizi dilerseniz toplu bir şekilde, dilerseniz de emeklilikte düzenli maaş olarak alın.
 
Profesyonel portföy yöneticileri birikiminizi yönetsin.
 
İhtiyaç duyduğunuzda sosyal güvenlik danışmanlığı hizmetinden faydalanın.
 
Yatırımlarınıza, İş Portföy Yönetimi tarafından hazırlanan Yatırım Danışmanlığı Bülteni ile yön verin.
 
İş Kültür Yayınları internet sitesinden %30 indirimli alışveriş yapın.
 
Acil durumlarda S.O.S International Ambulans Servisi A.Ş.’nin sunduğu kara ambulansı ve sağlık danışmanlığı hizmetinden kendiniz ve birinci derece yakınlarınız ücretsiz, acil kapsamına girmeyen durumlarda ise ambulans hizmetinden %30 indirimli yararlanın.
 
Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli hizmet alın.

Ne Kadar Ödemeliyim?

Bu planın aylık katkı payı tutarı en az 600 TL’dir. Daha yüksek ödeme yaparak birikiminizi artırabilirsiniz.

Katkı payı ödemelerinizi, ABD doları veya avroya endeksli; aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık olarak; kredi kartı, otomatik ödeme talimatı ile ya da nakit gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel emeklilik sistemi nedir?

Bireysel emeklilik sistemi (BES) size, aktif çalışma döneminizdeki hayat standartlarınızı emeklilikte de devam ettirmeniz için bugünden düzenli birikim yapma imkânı sağlayan ve devlet katkısıyla desteklenen bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Bireysel emeklilik sistemine kimler katılabilir?

Bireysel emeklilik sistemine herkes katılabilir. 25 Mayıs 2021 tarihinde yürürlüğe giren düzenleme ile birlikte artık fiil ehliyeti bulunmayan kişiler de yasal temsilcileri aracılığıyla bireysel emeklilik sisteminin avantajlarından faydalanabiliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli olma imkânım varken, bireysel emeklilik sistemini neden tercih edeyim?

Çalıştığınız dönemde sahip olduğunuz hayat standartlarınızı, emeklilikte sadece Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alacağınız emekli maaşı ile devam ettirmeniz mümkün olmayabilir. Bu ihtiyacınızı karşılamak için Bireysel emeklilik sistemi (BES) devreye girer. Zorunlu sosyal güvenlik sisteminin alternatifi değil tamamlayıcısı olan BES; emeklilik döneminizde size ek gelir sağlayarak refah seviyenizi artırmayı amaçlar. Ayrıca bireysel emeklilik sisteminde başka hiçbir yatırım aracında olmayan benzersiz devlet katkısı avantajı ile, sisteme yatırdığınız her katkı payının %30'u kadar tutar devlet katkısı olarak hesabınıza eklenir.
Hiçbir sosyal güvenlik kurumuna bağlı değilseniz, emeklilik döneminiz için şimdiden harekete geçerek BES’e hemen dahil olabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu’na ödediğim primleri ve buradan kazandığım hakları bireysel emeklilik sistemine aktarabilir miyim?

BES, sosyal güvenlik sisteminin alternatifi değildir, sistemi tamamlayıcı niteliktedir. BES’e dahil olduğunuzda Sosyal Güvenlik Kurumu’yla olan ilişkinizde bir değişiklik meydana gelmez. Sosyal güvenlik sistemi ve BES’e yaptığınız ödemeler birbirinden bağımsız olup, haklarınız ile kazanımlarınızın sistemler arası aktarılması mümkün değildir.

Önce Geleceğin Sigorta Şube Başvurusu

bize ulaşın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçin. Siz ve sevdiklerinizi güven altına alın.

Uzman Ara

0850 473 0555

Mail

info@oncegelecegin.com.tr

Ziyaret Et

Fortis Sinanlı Rezidans 25C/G