0
Your Cart
No products in the cart.

Kredi Kartı Destek Sigortası

İşsizlik durumunda kredi kartı borçlarım ödensin diyenler için

Hemen Uzmandan Teklif Al

Uzman ile görüş

Mükemmel Teklifleri kaçırmayın

Avantajları Neler?

  • Vergi avantajından faydalanın.
  • Bordrolu çalışansanız işsiz kalmanız durumunda, serbest meslek sahibi, muhtar ya da devlet memuru iseniz geçici sakatlığınız halinde ya da herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna dahil değilseniz veya emekliyseniz hastaneye yatırılma durumunda son kredi kartı hesap özetinizdeki borç tutarını Türkiye İş Bankası’na biz ödeyelim.

Ne Kadar Ödemeliyim?

Priminizi, hesap özeti ve gelecek aylara ait taksitlerin toplamının %1’ine karşılık gelen tutar olarak hesaplıyoruz. Kredi kartı borcunuz olmadığında ise herhangi bir prim ödemesi almıyoruz.

 

Özellikler ve Avantajlarla İlgili Detaylı Bilgi

Özellikler

18-64 yaşları arasında ve sağlıklıysanız Kredi Kartı Destek Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz.

Sigorta süresi 1 yıldır. Sigorta kapsamında yer alan bir risk gerçekleşmediği ve sigortayı iptal etmediğiniz sürece 65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenir.

Teminat tutarı kredi kartı başına en fazla 5.000 TL olabilir.

Yaşam kaybı, tam ve kalıcı sakatlık, istem dışı işsizlik, geçici sakatlık ve hastaneye yatış hallerinde son kredi kartı hesap özetinizdeki kredi kartı borcunuzun tamamını Türkiye İş Bankası’na öderiz. Bu durumda siz veya sevdikleriniz, poliçe veya Türkiye İş Bankası müşteri numaranızı belirterek 0850 724 55 00 Bilgi Hattı’mıza tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

Vergi avantajı

Kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için yaptığınız ödemelerde ödediğiniz primin tamamını; primi ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin yıllık tutarını geçmemek koşuluyla gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz. Böylece içinde bulunduğunuz aydaki vergi diliminize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajı elde edebilirsiniz.

Gelir vergisi matrahından indirim için kredi kartı hesap özetlerinizi kullanabilirsiniz.

Önce Geleceğin Sigorta Şube Başvurusu

bize ulaşın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçin. Siz ve sevdiklerinizi güven altına alın.

Uzman Ara

0850 473 0555

Mail

info@oncegelecegin.com.tr

Ziyaret Et

Fortis Sinanlı Rezidans 25C/G