0
Your Cart
No products in the cart.

Çocuğum İçin BES

Çocuğum hayata bir adım önde başlasın diyenler için

Hemen Uzmandan Teklif Al

Uzman ile görüş

Mükemmel Teklifleri kaçırmayın

BES’le Büyüt!

Geleceği Güvende Olsun

Çocuğum için BES ile
çocuğunuz hayata bir adım önde başlasın.
Zaman hızla geçerken
yatırımınız da onunla birlikte büyüsün.

BES’le Büyüt!

Geleceği Güvende Olsun

18 yaşından küçük çocuklarınızın geleceği için biriktirmeye Çocuğum için BES ile başlayın. Çocuğunuz hayata bir adım önde başlasın.

Çocuğum için BES nedir?

150 TL’den başlayan aylık ödemelerle 18 yaş altı çocuklarınızın gelecekteki ihtiyaçları için birikim yapabileceğiniz, çocuklara özel ayrıcalıklar sunan bireysel emeklilik planıdır.

Devlet katkısı nedir?

Çocuğum için BES’te, düzenli veya toplu olarak çocuğunuz adına yatırdığınız tüm katkı paylarınızın %25’i çocuğunuzun devlet katkısı hesabına yatırılır.

Devlet katkısının üst sınırı var mı?

Çocuğunuz adına ödeyeceğiniz katkı payları için üst sınır yok. Hak kazanılabilecek devlet katkısı, bir takvim yılı içinde yıllık brüt asgari ücretin %25’i ile sınırlıdır ve her yıl değişen brüt asgari ücret tutarına bağlı olarak bu sınır artış gösterir. Dolayısıyla katkı payı ne kadar yüksek olursa devlet katkısı avantajından da o kadar çok faydalanabilirsiniz.

Ayda sadece 150 TL

Çocuğunuzun geleceği için bugünden harekete geçmek istiyorsanız bu plan tam size göre. Aylık en az 150 TL ödeyerek birikim yapmaya hemen başlayabilir ve tercih edeceğiniz emeklilik yatırım fonlarında çocuğunuzun birikimine değer katabilirsiniz.

Devlet Katkısı Örnek Tablo:

 

Ödenecek Aylık Katkı Payı150 TL200 TL
Aylık Devlet Katkısı Tutarı37,5 TL50 TL
Yıllık Devlet Katkısı Tutarı450 TL600 TL

*Planın kesinti yapısı ve devlet katkısına ilişkin detaylı bilgilere anadoluhayat.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Devlet katkısı hesabındaki tutara hak kazanma süreleri bulunmaktadır.

Çocuğunuzun birikimini en doğru şekilde değerlendirmek için fon uzmanı olmanıza gerek yok. Artık bu iş için size özel, pek akıllı bir bireysel emeklilik fon uzmanı FonMatik ROBO var. FonMatik ROBO, yatırımcı karakterinize göre size en uygun fon dağılımını belirler, sizi meşgul etmeden gerekli gördükçe otomatik değiştirir, yaptığı değişiklikleri ve fon getirilerinizi sizinle düzenli olarak paylaşır. FonMatik ROBO’ya AHE Mobil’den veya internet sitemizdeki AHE Online’a giriş yaparak hemen dahil olabilirsiniz.

Çocuğum için BES’e özel avantajlar

  • Katkı payı ödeyen kişinin anne ya da baba olması koşuluyla anne ya da babanın vefatı durumunda 10 yıla kadar katkı payı ödeme teminatı
  • Çocuğunuz adına İş Kültür Yayınları internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %30 indirim
  • Çocuğunuz adına satın alacağınız Anadolu Sigorta sağlık sigorta ürünlerinde indirim
  • Ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı
  • Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim

Çocuğum için BES planını nasıl satın alabilirim?

En yakın acentemize veya İş Bankası şubesine gelebilir veya 0850 724 55 00 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi’miz üzerinden başvurarak çocuğunuzu bireysel emeklilik sistemine dahil edebilirsiniz.

Çocuğunuzun birikimi cebinizde!

Güncel birikim, devlet katkısı, ödeme, fon dağılımı ve diğer tüm bilgilere ulaşmanız çok kolay! AHE Mobil’e veya internet sitemizdeki AHE Online’a girin, çocuğunuzun bireysel emeklilik hesabına dair her şeye olduğunuz yerden ulaşın.

Önce Geleceğin Sigorta Şube Başvurusu

bize ulaşın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hemen uzmanlardan oluşan ekibimizle iletişime geçin. Siz ve sevdiklerinizi güven altına alın.

Uzman Ara

0850 473 0555

Mail

info@oncegelecegin.com.tr

Ziyaret Et

Fortis Sinanlı Rezidans 25C/G